Description
Ant Esports ICE C621 CPU Cooler/CPU Fan with ARGB LED PWM Dual Fans – Black | All Black, Direct Contact Technology & 4 Heat Pipes | Support Intel LGA 1700 / 115X / 1200/1366 & AMD AM5 / AM4
Ant Esports ICE C621 CPU Cooler/CPU Fan with ARGB LED PWM Dual Fans – Black | All Black, Direct Contact Technology & 4 Heat Pipes | Support Intel LGA 1700 / 115X / 1200/1366 & AMD AM5 / AM4
Original price was: ₹5,800.00.₹2,725.00Current price is: ₹2,725.00.
Ant Esports ICE C621 CPU Cooler/CPU Fan with ARGB LED PWM Dual Fans – Black | All Black, Direct Contact Technology & 4 Heat Pipes | Support Intel LGA 1700 / 115X / 1200/1366 & AMD AM5 / AM4
| Product Dimensions | 14.8L x 12.5W x 11.5H Centimeters |
|---|---|
| Brand | Ant Esports |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 30 dB |
| Material | Polycarbonate |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Series | ANT |
| Colour | ICE C621 |
| Item model number | ICE C621 |
| Included Components | CPU Cooler, Mounting Kit, User Manual |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 270 g |
This will close in 0 seconds
Customer Reviews
There are no reviews yet.