Description
Ant Esports VS500L NonModular High Efficiency Gaming Power Supply/PSU with 1 x PCIe and 120mm Silent Fan
Ant Esports VS500L NonModular High Efficiency Gaming Power Supply/PSU with 1 x PCIe and 120mm Silent Fan
Original price was: ₹3,999.00.₹2,050.00Current price is: ₹2,050.00.
Ant Esports VS500L NonModular High Efficiency Gaming Power Supply/PSU with 1 x PCIe and 120mm Silent Fan
| Brand | Ant Esports |
|---|---|
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Model Name | Ant Esports VS500L |
| Product Dimensions | 26.7 x 11.3 x 19.5 cm; 1.8 kg |
| Compatible Devices | pc |
| Mounting Hardware | 1x Power Supply |
| Number of items | 1 |
| Audio Wattage | 500 Watts |
| Wattage | 500 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Form Factor | ATX12V |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Item Weight | 1 kg 800 g |
This will close in 0 seconds
Customer Reviews
There are no reviews yet.