Description
Thermaltake TH360 V2 ARGB Sync CPU Liquid Cooler Snow Edition/All-In-One Liquid Cooling System/Fan 120mm*3/PWM 500~2000 RPM/Infinity Mirror Waterblock/MB ARGB Sync Control
Thermaltake TH360 V2 ARGB Sync CPU Liquid Cooler Snow Edition/All-In-One Liquid Cooling System/Fan 120mm*3/PWM 500~2000 RPM/Infinity Mirror Waterblock/MB ARGB Sync Control
Original price was: ₹19,800.00.₹7,720.00Current price is: ₹7,720.00.
Thermaltake TH360 V2 ARGB Sync CPU Liquid Cooler Snow Edition/All-In-One Liquid Cooling System/Fan 120mm*3/PWM 500~2000 RPM/Infinity Mirror Waterblock/MB ARGB Sync Control
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Voltage | 5 Volts |
| Wattage | 10 Watts |
| Cooling Method | Fan |
| Noise Level | 25.8 dB |
| Manufacturer | Thermaltake, 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |
| Number of Items | 1 |
| Item Height | 11 Centimeters |
| Item Width | 20 Centimeters |
| Product Dimensions | 20 x 20 x 11 cm; 1 kg |
| Item model number | CL-W365-PL12SW-A |
| Are Batteries Included | No |
| Number of Lithium Metal Cells | 1 |
| Manufacturer | Thermaltake |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 1 kg |
This will close in 0 seconds
Customer Reviews
There are no reviews yet.